Nagrody za najlepszą zdawalnosć przyznali instruktorom regionalne stowarzyszenie oraz WORD.

Impreza odbyła się we wtorek w WORD-zie przy ul. Podmiejskiej. Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu instruktorów. Najlepsi otrzymali puchary, dyplomy oraz magnetyczne naklejki na samochody. Najwięcej nagród (puchar od stowarzyszenia, puchar przechodni - ufundowany przez 10-krotnego zwycięzcę rankingu Jacka Pomorskiego oraz nagrodę dyrektora WORD-u) zgarnął Leonard Kalota z Międzyrzecza, który uzyskał najlepsze wyniki w ubiegłym roku. Jak traktuje szkolenie kierowców?


- Trzeba w to włożyć dużo pracy. Nie jest to prosta i łatwe. Praktycznie od świtu do nocy człowiek musi się temu poświęcić. Inaczej nic z tego nie będzie - mówił Leonard Kolata, właściciel ośrodka, który zatrudnia czterech instruktorów. - Dorobiłem się dobrych instruktorów. Poza tym robimy egzaminy wewnętrzne i nie dopuszczamy do egzaminy osób, które nie mają szans.


większą relację czytaj w marcowym numerze "Szkoły Jazdy"


Najlepsi instruktorzy według SWiISK
1. Leonard Kalota
2. Izydor Piter
3. Krzysztof i Wiesław Witczyk


Najlepsze szkoły według WORD-u
1. Nauka Jazdy Leonard Kalota
2. OSK „Błażejczyk”
3. OSK Grzegorz Górka
4. Szkoła Jazdy „Edmir” Edyta Avdic
5. Szkoła Kierowców „U Krzysia” Krzysztof Kość
6. „Bingo” Nauka Jazdy
7. „Re-Wa” Szkoła Kierowców Wlaenty Reszkowski
8. Auto Szkoła „Ale jazda”
9. OSK Witczyk S.C.
10. „Happy” nauka Jazdy Monika Domagała


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0