Instruktor z urazem twarzoczaszki został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Do tragedii doszło w poniedziałek w miejscowości Twierdziń (powiat mogileński, województwo kujawsko-pomorskie). Po godz. 14 prowadzony przez kursantkę renault clio wpadł pod pociąg relacji Poznań - Bydgoszcz.


- Wszystko działo się na niestrzeżonym, ale oznakowanym przejeździe kolejowym - mówi Tomasz Rybczyński, oficer prasowy Powiatowej Komendy Policji w Mogilnie. 


W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 18-letnia mieszkanka Mogilna. Instruktor, który wykonuje swój zawód od niedawna, został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy. 


Dlaczego samochód wjechał na przejazd kolejowy mimo nadjeżdżającego pociągu, czy sygnalizacja świetlna i dżwiękowa działała sprawnie - odpowiedzi na te pytania będzie szukać Prokuratura Rejonowa w Mogilnie.


 


jaz 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0