Egzamin wewnętrzny 40 proc. taniej!

Egzamin Wewnętrzny Professional 2011

Zamów Egzamin Wewnętrzny Professional 2011 z uaktualnioną bazą pytań egzaminacyjnych na 2011 rok. Aktualnie obowiązuje promocyjna cena 75 zł!

Całkiem Nowy Egzamin Wewnętrzny Professional 2011 jest to program umożliwiający przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego teoretycznego na wszystkie kategorie, egzamin jest zgodny z aktualnym rozporządzeniem dotyczącym szkolenia i egzaminowania. Program zawiera nową bazę pytań uwzględniającą zmiany przepisów Prawa o ruchu drogowym. Stanowi doskonałe usprawnienie pracy instruktorów i wykładowców oraz eliminuje wszelkie ewentualne pomyłki w procesie sprawdzania, uzyskanych przez osoby egzaminowane wyników.

Egzamin Wewnętrzny Professional 2011 można nabyć w sklepie internetowym wydawnictwa Winfor (www.sklep.winfor.pl)

Poprzez specjalne algorytmy losowania pytań uzyskano efekt niepowtarzalności zestawów testów egzaminacyjnych, wybieranych zawsze indywidualnie dla każdej egzaminowanej osoby. Program pracuje pod każdą wersją systemu Windows począwszy od XP. Wersja Professional jest wzbogacona o mozliwość zapoznania się z graficznym interfejsem jaki kursant napotka na egzaminie państwowym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Aplikacja została wyposażona we wszystkie mechanizmy umożliwiające optymalną pracę systemu w szkole jazdy. Oprócz mechanizmów testujących program został wyposażony w moduły archiwizacji przeprowadzonych egzaminów. Daje możliwość wydruku przeprowadzonego testu. Pojawiające się kolejne wersje aktualizują wyłącznie program zarejestrowany w bazie licencjobiorców systemu. Program obsługiwany jest standardową klawiaturą komputerową, myszką oraz specjalną klawiaturą egzaminacyjną autorskiego projektu WINFOR (obsługiwane są zarówno klawiatury podłączone do portu COM, jak również Nowość WINFOR – klawiatura z podłączeniem na USB). W przypadku pojawienia się nowej wersji bazy pytań Program Egzamin Wewnętrzny Professional sam poinformuje Państwa o pojawieniu się takiej aktualizacji, jeżeli użytkownik posiada połączenie z internetem. Wymagania sprzętowe: Pentium III 600 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki SVGA, WINDOWS 7/VISTA//XP.

Egzamin Wewnętrzny Professional można zamówić TUTAJ lub pod numerem telefonu 091 431 43 95.

 

9 komentarzy do “Egzamin wewnętrzny 40 proc. taniej!”

  1. Pingback: พูลวิลล่า ระยอง

  2. Pingback: กงล้อ888

Dodaj komentarz