Wybrana przez wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego kancelaria prawna roześle do firm oferujących systemy teleinformatyczne zapytania o cenę i warunki ich funkcjonowania - taką decyzję podjęli członkowie KSD WORD podczas spotkania, które odbywało się od 9 do 11 października w Polańczyku.

Porozumienie w tej sprawie podpisali dyrektorzy 46 WORD-ów. Pozostałym trzem nie pozwoliły na to względy proceduralne. Zakłada ono, że każdy z WORD-ów wybierze najkorzystniejszą cenowo ofertę, która nie będzie przekraczała 14 tys. euro i zostanie zawarta na rok. Dzięki temu oferenta będzie można wybrać bezprzetargowo.


W najbliższym czasie wybrana przez dyrektorów kancelaria prawna roześle zapytania do pięciu firm. Na odpowiedzi WORD-y poczekają do końca listopada. Decyzja o wybraniu firmy oferującej system teleinformatyczny zapadnie kilka dni później, kiedy poszczególne systemy będą przetestowane.


red


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0