Czerwiec Nr 06/2008 (30) – Wydanie Specjalne

miesięcznik " Szkoła jazdy "

INSTRUKCJA NAUCZANIA. Nauka jazdy i zasad ruchu drogowego stanie się odtąd łatwiejsza i szybsza. Nowy system szkolenia zaproponowany przez WINFOR wykorzystuje wszystkie dostępne środki przekazu: tradycyjny podręcznik, Internet i aplikacje multimedialne.

E-LEARNING DLA KIEROWCY

Absolutną nowością w szkoleniu kierowców jest platforma internetowa www.e-kierowca.pl, która posłuży kursantom do samodzielnego zgłębiania materiału teoretycznego. Platforma jest skorelowana zarówno z tradycyjnym podręcznikiem kursanta, jak i z VADEMECUM WYKŁADOWCY PROFESSIONAL.

REWOLUCJA W EDUKACJI KIEROWCÓW

Edukacja kierowców w Polsce od wielu lat jest przedmiotem ożywionej dyskusji, prowadzonej zarówno w środowisku OSK, jak i szerzej – w mediach i innych ośrodkach wyrażających opinię społeczną. Jak uczyć efektywnie? – to pytanie, na które starają się odpowiedzieć także twórcy najnowszego narzędzia dydaktycznego – VADEMECUM WYKŁADOWCY PROFESSIONAL WINFOR.

SZKOŁY PIRATÓW DROGOWYCH

Schemat jest prawie zawsze ten sam – młody, świeżo upieczony kierowca z nowiutkim prawem jazdy nagle odkrywa w sobie mistrza kierownicy. Co gorsza, natychmiast chce pokazać swoje mistrzostwo całemu światu. Efekt też prawie zawsze jest ten sam – szpital, długa rehabilitacja, nekrologi.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.