Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Automaster w Kamieniu Śląskim rozpoczął nabór na kurs instruktorów techniki jazdy. Dzięki dofinansowaniu uczestnictwa w kursie w wysokości 40 proc., nowe uprawnienia na preferencyjnych warunkach będzie mogło uzyskać  60 osób. Dofinansowaniem objęte jest tylko pięć kursów.

Trzy z nich już się odbyły. Kolejne rozpoczynają się 3 i 17 października.


Koszt uczestnictwa w kursie po dofinansowaniu wynosi 2,4 tys. zł. Kandydaci, którzy nie zgłoszą się odpowiednio wcześnie, będą mogli uczestniczyć w szkoleniach za pełną odpłatnością.


Kurs obejmuje 11 dni zajęć (64 godz. teorii, 24 godz. praktyki). Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym (piątek: 16.00-22.00, sobota i niedziela: 8.00-16.00) W jednej grupie szkoleniowej nie ma więcej niż 12 osób. Zajęcia praktyczne odbywają się w systemie: 1 instruktor / 1 samochód na 3 uczestników.


Biorąc pod uwagę wchodzące w życie od stycznia 2016 r. zapisy ustawy o kierujących pojazdami (art. 91-95 oraz art. 106-109), posiadanie uprawnień instruktora techniki jazdy jest już dziś gwarantem zdobycia interesującej i prestiżowej, ale co najważniejsze dobrze płatnej pracy (stawki znacznie wyższe niż dla instruktorów nauki jazdy) w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy (m.in w ODTJ Automaster w Kamieniu Śląskim). Dla właścicieli ośrodków szkolenia kierowców posiadanie takich uprawnień jest szansą na dodatkowy zarobek w ramach współpracy z ODTJ w oparciu o realizację szkoleń wynikających z zapisów art. 91-95 w/w ustawy.


Informacje na temat szkoleń znajdziecie Państwo dzwoniąc pod nr telefonu: 883 504 508 lub pisząc na adres [email protected]


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0