CEPiK 2.0: Bez niespodzianek. Czekamy tylko na podpis prezydenta

Senat Rzeczypospolitej Polskiej

Podczas dzisiejszego posiedzenia Senatu, przedstawiciele izby wyższej parlamentu zdecydowali się poprzeć zmiany w ośmiu ustawach, których celem jest przesunięcie wdrożenia systemu CEPiK 2.0 oraz okresów próbnych dla młodych kierowców o rok.

Za wprowadzeniem zmian w formie przedstawionej przez Sejm głosowało 80 senatorów, przeciw było czterech, a trzech wstrzymało się od głosu.

Teraz ustawa zmieniająca osiem ustaw czeka na podpis prezydenta.

 red

Wasze komentarze (2)

  1. Zbliżamy się do finału.Sprawa ,która od kilku lat była pod wpływem doskonale zorganizowanego lobby procedowana w sejmie na korzyść ODTJ i WORD znalazła moim zdaniem włściwe zakończenie.Szkoda jednak ,że zmarnowano czas i energię . Finita la commedia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.