Burza, wiatr, ulewa… Jak się zachować? Podpowiada KIEROWCA.PL

zaparkowane samochody

W ostatnich latach możemy zaobserwować w Polsce coraz więcej anomalii pogodowych. Gwałtowne wyładowania atmosferyczne, nawałnice, szczególnie podczas lata, przechodzą przez niemal każdy zakątek kraju. I są szczególnie niebezpieczne dla użytkowników dróg.

Jak powinni się w takich sytuacjach zachowywać kierowcy? Obejrzyjcie film!

5 komentarzy do “Burza, wiatr, ulewa… Jak się zachować? Podpowiada KIEROWCA.PL”

  1. Podanie tak skondensowanych informacji na temat zachowań kierowców w szczególnych warunkach na drodze w krótkim czasie, odniesie skutek w postaci zastanowienia się, czy nie warto zrezygnować z podróży w tak ekstremalnych warunkach pogodowych? Tak trzymać Rafał! Dobrze byłoby dotrzeć do szerszej rzeszy kierowców.

  2. Pingback: magic mushroom chocolate bar where to buy

  3. Pingback: kaws rocks | crumpets vape | guava gas strain |springfield farms carts | dmt vape uk | curepen legend og | mad river melts | buy dmt vape pen |kaws rocks weed | boutiq vapes |glo extracts | kaws weed | georgia pie strain

  4. Pingback: http://gigienist.ru/bitrix/rk.php?goto=https://gg4.store/

  5. Pingback: valorant hack

Dodaj komentarz