W ubiegłym tygodniu mundurowi z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z pracownikami departamentu obsługi mieszkańców Urzędu Miejskiego w Białymstoku przeprowadzili na terenie miasta kontrole pojazdów szkoleniowych. Sprawdzono 23 auta.

Działania były ukierunkowane na dokładne sprawdzenie aut używanych na co dzień do szkolenia kandydatów na kierowców -w szczególności ich stanu technicznego oraz wymaganego wyposażenia.


Funkcjonariusze przyjrzeli się również poprawności dokumentacji związanej ze szkoleniem oraz badali trzeźwość kursantów i instruktorów jazdy.


W jednym przypadku instruktor stracił dowód rejestracyjny swojej elki, gdyż nie posiadał aktualnych badań technicznych pojazdu. Ponadto jedna osoba została ukarana mandatem za brak obowiązkowego wyposażenia.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0