Jak dopasować ofertę do potrzeb kursantów? Jak wdrożyć w ośrodku nowoczesne narzędzia podnoszące skuteczność szkolenia i jakość funkcjonowania ośrodka? Te oraz inne ważne dla właścicieli OSK tematy, poruszane są podczas cyklu prelekcji organizowanych w WORD-ach w całej Polsce.

Mimo sezonu wakacyjnego, trwają szkolenia w WORD-ach organizowane przez Akademię SPS. Wykład pt. "Efektywne wykorzystanie nowoczesnych metod kształcenia w podnoszeniu konkurencyjności ośrodka szkolenia kierowców" jest prowadzony przez uznanego w branży specjalistę od szkoleń kierowców -  Dariusza Piorunkiewicza. Podczas spotkań, organizowanych głównie dla właścicieli i zarządzających OSK, realizowany jest również panel ekspercki z udziałem prawnika branżowego, który odpowiada na pytania dotyczące bieżących przepisów regulujących działalność ośrodków.


Spotkania odbyły się już w Ciechanowie, Łomży i Łodzi. W edycji letniej pozostały jeszcze dwa wykłady:


09.07 (czwartek) g. 10.00 - 12.00 WORD Konin, przy ul. Zakładowej 4b10.07 (piątek) g. 10.00 - 12.00 WORD Piła, przy ul. Lotniczej 6


Wykłady będą kontynuowane w kolejnych WORDach od września. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną opublikowane na stronie www.szkola-jazdy.pl


Akademia SPS - nowy, niekomercyjny projekt firmy E-kierowca


- Od lat gromadzimy wiedzę z różnych dziedzin, która pozwala nam nie tylko projektować i wdrażać innowacyjne produkty, ale również przewidywać i kształtować trendy rynkowe - mówi Radosław Izdebski z firmy E-kierowca. - Pracują dla nas eksperci z różnych dziedzin, którzy niejednokrotnie już prowadzili w naszym imieniu szkolenia dla branży. Teraz całą tą wiedzą chcemy się podzielić ze wszystkimi, którzy są zainteresowani rozwojem swoich ośrodków oraz podnoszeniem własnych kompetencji menedżerskich. Dlatego powołaliśmy do życia nowy niekomercyjny projekt - Akademię SPS, która przejęła zasoby wiedzy, jakimi dysponuje firma E-kierowca, usystematyzowała je i przygotowała do przekazania ich branży w postaci szkoleń, warsztatów, kursów.


Aktualnie pod egidą Akademii SPS prowadzone są dwa projekty szkoleniowe:


- cykl bezpłatnych wykładów pt. "Efektywne wykorzystanie nowoczesnych metod kształcenia w podnoszeniu konkurencyjności ośrodka szkolenia kierowców".


- internetowy kurs dla E-wykładowców. Szkolenie ma na celu poszerzenie kompetencji instruktorów w zakresie organizowania i prowadzenia teorii z wykorzystaniem narzędzi e-learningowych i jest zakończony zdobyciem certyfikatu. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0