Bezpłatne szkolenia w WORD-ach

logo AKADEMIA SPS

Jak dopasować ofertę do potrzeb kursantów? Jak wdrożyć w ośrodku nowoczesne narzędzia podnoszące skuteczność szkolenia i jakość funkcjonowania ośrodka? Te oraz inne ważne dla właścicieli OSK tematy, poruszane są podczas cyklu prelekcji organizowanych w WORD-ach w całej Polsce.

Mimo sezonu wakacyjnego, trwają szkolenia w WORD-ach organizowane przez Akademię SPS. Wykład pt. “Efektywne wykorzystanie nowoczesnych metod kształcenia w podnoszeniu konkurencyjności ośrodka szkolenia kierowców” jest prowadzony przez uznanego w branży specjalistę od szkoleń kierowców –  Dariusza Piorunkiewicza. Podczas spotkań, organizowanych głównie dla właścicieli i zarządzających OSK, realizowany jest również panel ekspercki z udziałem prawnika branżowego, który odpowiada na pytania dotyczące bieżących przepisów regulujących działalność ośrodków.

Spotkania odbyły się już w Ciechanowie, Łomży i Łodzi. W edycji letniej pozostały jeszcze dwa wykłady:

09.07 (czwartek) g. 10.00 – 12.00 WORD Konin, przy ul. Zakładowej 4b

10.07 (piątek) g. 10.00 – 12.00 WORD Piła, przy ul. Lotniczej 6

Wykłady będą kontynuowane w kolejnych WORDach od września. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną opublikowane na stronie www.szkola-jazdy.pl

Akademia SPS – nowy, niekomercyjny projekt firmy E-kierowca

– Od lat gromadzimy wiedzę z różnych dziedzin, która pozwala nam nie tylko projektować i wdrażać innowacyjne produkty, ale również przewidywać i kształtować trendy rynkowe – mówi Radosław Izdebski z firmy E-kierowca. – Pracują dla nas eksperci z różnych dziedzin, którzy niejednokrotnie już prowadzili w naszym imieniu szkolenia dla branży. Teraz całą tą wiedzą chcemy się podzielić ze wszystkimi, którzy są zainteresowani rozwojem swoich ośrodków oraz podnoszeniem własnych kompetencji menedżerskich. Dlatego powołaliśmy do życia nowy niekomercyjny projekt – Akademię SPS, która przejęła zasoby wiedzy, jakimi dysponuje firma E-kierowca, usystematyzowała je i przygotowała do przekazania ich branży w postaci szkoleń, warsztatów, kursów.

Aktualnie pod egidą Akademii SPS prowadzone są dwa projekty szkoleniowe:

– cykl bezpłatnych wykładów pt. “Efektywne wykorzystanie nowoczesnych metod kształcenia w podnoszeniu konkurencyjności ośrodka szkolenia kierowców”.

– internetowy kurs dla E-wykładowców. Szkolenie ma na celu poszerzenie kompetencji instruktorów w zakresie organizowania i prowadzenia teorii z wykorzystaniem narzędzi e-learningowych i jest zakończony zdobyciem certyfikatu. Szczegóły znajdziecie Państwo tutaj.

 

Wasze komentarze (13)

 1. Możecie mi wmawiać wszystko ale co z tego gadania jak kursant musi czekać po zakończonym kursie m-c na egz. potrzebna jest korelacja z tym co macie do powiedzenia a WORD i OSK. Jak na egz. będziemy czekali 2 -3 dni wtedy będzie wspólny język i praca nie będzie marnowana, Pytania egzaminacyjne maja być krótkie logiczne i jednoznaczne zgodne z ilustracjami a poziom ich nie ma być akademicki lecz pisany z zmyślą o ludziach i tych co to są po podstawówce. TO JEST ISTOTA SZKOLENIA KURSOWEGO, prawo jazdy ma nie być nie tylko dla wybranych.
  • Oczekiwanie około dwutygodniowe jest zdrowe i dla ośrodka i dla kursanta. A żal o pytania z egzaminu teoretycznego to chyba nie do WORDu należny kierować bo co ma WORD do pytań? No ale jak zwykle winne są oczywiście WORDy :)
     • :-) nie samą Nauką Jazdy człowiek żyje :-). ZUS-u nie płacę więc wiesz zawsze przeżyje :-). Biorę przykład z ciebie :-). Też się przygotowuje na 4-go stycznia 2016r :-) tylko że w inny sposób :-). Skup się na najbliższych przetargach. Kilka szkoleń z DTJ się tobie przyda ;-). Pozdrów naszych wspólnych znajomych :-).
     • Tak jak podejrzewałem , musisz się leczyć ha ha ha. Przygotowuj się , przygotowuj. Może kiedyś na coś Ci się to przyda ha ha ha. Ja nie mam czasu na takie bzdety ha ha ha. A takich znajomych jakich ty masz , to na szczęście nie mam ha ha ha.
     • No tak 123 teraz to tylko kase możesz trzepać na eventach, stowarzyszeniach itd ;-). Granty dotacje to jest dziś to ;-) a nie zapieprzanie na ,,L'' po 24h.,,L'' to po prostu filantropia ;-) czy hobby. Coś dla ciebie szkolenia motywacyjne do tego sie wybitnie nadajesz. Kasa sama leci ;-) ciemny lud kupuje :-) to jest temat na topie :-) właśnie dla ciebie :-). Lubisz mówić ludzie ciebie będą słuchać godzinami :-) i jeszcze płaciś kasę. Widzisz mi wystarczy że miałem takich kolegów jak ty :-) wiele się od ciebie nauczyłem =D HEHE. Dzięki :-) Pozdrawiam oraz życzę szczęścia również w miłości :-). Nie siedż tyle na forach i fb są wakacje :-) spędzaj je z rodziną.
 2. OSK pytał i ja podzielam jego troskę czy jest sens szkolenia OSK chociaż doceniam troskę i staranie w oparciu o żle działające ustawy i nieudolnie działające WORD-y uprawiające praktyki monopolistyczne tę maszynę trzeba najpierw dobrze zestroić, wyregulować i naprawić a potem dopiero udoskonalać WY chcecie robotę zacząć od końca ,czyli od udoskonalania . czy to ma sens? przecież z Poloneza nie zrobi się Mercedesa
  • He, he..."Akademia SPS – nowy, niekomercyjny projekt firmy E-kierowca", a w ramach tego jak najbardziej komercyjny "internetowy kurs dla e-wykładowców" w cenie 40 zł. Naprawdę żenada, trzeba ludzi jak ćwierć-inteligentów traktować? Ale cóż, jak mawiał klasyk - "ciemny lud to kupi".
 3. Szkolenie z SPS u czyli jak masować paluszek przyciskając klawisz. Ograniczanie roli wykładowcy do klikacza prezentacji jest obrazą prawdziwych nauczycieli. Są jeszcze tacy właściciele szkół, którzy chcą efektywnie uczyć, a nie tylko klikać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Brak produktów w koszyku.