Będzie kolejna filia WORD-u. Tym razem na Podlasiu

egzamin na prawo jazdy

Radni sejmiku województwa podlaskiego zaakceptowali uchwałę, zgodnie z którą kandydaci na kierowców będą mogli zdawać egzaminy na prawo jazdy w Bielsku Podlaskim – informuje portal internetowy BialystokOnline.

Swoją filię uruchomi tam Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku. Na razie będzie ona funkcjonowała na próbę przez rok. Jeśli pomysł się sprawdzi, ten okres zostanie wydłużony.

Kandydaci na kierowców będa mogli w Bielsku Podlaskim przystępować do egzmainów na kategorie AM, A1, A2, A, B1 oraz B. Filia ma funkcjonować dwa razy w tygodniu.

Część kosztów związanych z funkcjonowaniem ośrodka mają pokryć władze Bielska Podlaskiego.

– Jesteśmy przygotowani do tego. Mamy lokal w Zespole Szkół nr 3 – informuje portal BialystokOnline Bożena Zwolińska, zastępczyni burmistrza. – Będzie to dla nas wielkim wyróżnieniem, ale też promocją.

Filia ma przyciągnąć chętnych nie tylko z Bielska Podlaskiego, ale też Hajnówki, Siedlec i Białej Podlaskiej.

jaz

Wasze komentarze (5)

  1. Czysz by nasi ojcowie i dziadowie byli idiotami ? egzamin zdawało się w powiatach i większych gminach nie było takich łapówek i tak wielu wypadków na pewno nie byliśmy w czołówce europejskiej. Zaczęto przykręcać śrubę mocniej i następował wzrost wypadków, jesteśmy w ogonie Europy.Na koniec kolejne pytanie, czy Polak musi się czołgać, skomleć i być upokarzany przez drugiego Polaka tego co ma władzę o prawie każdy dokument a przecież ta bestia ma służyć i czynić wszystko żeby ludziom żyło się lżej?
    • nastepny co to uważa że egzaminowanie to panaceum na bezpieczeństwo na drogach? czy Polak musi się czołgać, skomleć i być upokarzany przez drugiego Polaka tego co ma władzę o prawie każdy dokument a przecież ta bestia ma służyć i czynić wszystko żeby ludziom żyło się lepiej ja nie zauważyłem czołgających, skomlących i upokarzanych ludzi starających się o dokument uprawniający do kierowania. Ktoś, kto potrafi bezpiecznie poruszać się po drogach dokument po prostu dostaje. Nie dorabiaj filozofii upokarzanego na każdym kroku Polaka.

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.