Będzie kolejna filia WORD-u. Tym razem na Podlasiu

egzamin na prawo jazdy

Radni sejmiku województwa podlaskiego zaakceptowali uchwałę, zgodnie z którą kandydaci na kierowców będą mogli zdawać egzaminy na prawo jazdy w Bielsku Podlaskim – informuje portal internetowy BialystokOnline.

Swoją filię uruchomi tam Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku. Na razie będzie ona funkcjonowała na próbę przez rok. Jeśli pomysł się sprawdzi, ten okres zostanie wydłużony.

Kandydaci na kierowców będa mogli w Bielsku Podlaskim przystępować do egzmainów na kategorie AM, A1, A2, A, B1 oraz B. Filia ma funkcjonować dwa razy w tygodniu.

Część kosztów związanych z funkcjonowaniem ośrodka mają pokryć władze Bielska Podlaskiego.

– Jesteśmy przygotowani do tego. Mamy lokal w Zespole Szkół nr 3 – informuje portal BialystokOnline Bożena Zwolińska, zastępczyni burmistrza. – Będzie to dla nas wielkim wyróżnieniem, ale też promocją.

Filia ma przyciągnąć chętnych nie tylko z Bielska Podlaskiego, ale też Hajnówki, Siedlec i Białej Podlaskiej.

jaz

Wasze komentarze (5)

  1. Brawo! Tego procesu zbliżania miejsca egzaminu do miejsca zamieszkania kursantow już chyba nikomu nie uda się zatrzymać. Już dawno Jgnacy Krasicki napisał : nos dla tabakiery a nie tabakiera dla nosa!
  2. Czysz by nasi ojcowie i dziadowie byli idiotami ? egzamin zdawało się w powiatach i większych gminach nie było takich łapówek i tak wielu wypadków na pewno nie byliśmy w czołówce europejskiej. Zaczęto przykręcać śrubę mocniej i następował wzrost wypadków, jesteśmy w ogonie Europy.Na koniec kolejne pytanie, czy Polak musi się czołgać, skomleć i być upokarzany przez drugiego Polaka tego co ma władzę o prawie każdy dokument a przecież ta bestia ma służyć i czynić wszystko żeby ludziom żyło się lżej?
    • nastepny co to uważa że egzaminowanie to panaceum na bezpieczeństwo na drogach? czy Polak musi się czołgać, skomleć i być upokarzany przez drugiego Polaka tego co ma władzę o prawie każdy dokument a przecież ta bestia ma służyć i czynić wszystko żeby ludziom żyło się lepiej ja nie zauważyłem czołgających, skomlących i upokarzanych ludzi starających się o dokument uprawniający do kierowania. Ktoś, kto potrafi bezpiecznie poruszać się po drogach dokument po prostu dostaje. Nie dorabiaj filozofii upokarzanego na każdym kroku Polaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.