Na prowadzonym przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych portalu Info-Car.pl pojawiła się, zatwierdzona przez resort infrastruktury i rozwoju, baza pytań egzaminacyjnych.

Znajdują się tam zarówno pytania jednokrotnego (tak/nie) oraz wielokrotnego wyboru (a/b/c), ilustrowane klipami filmowymi oraz zdjęciami z realnych sytuacji drogowych. Widoczne na nich są także logo twórców pytań, m.in. PWPW, ITS i firmy e-kierowca.


Przeglądanie pytań jest skonstruowane w ten sposób, że nie można jednoznacznie stwierdzić ile ich jest w całej bazie. Jednak z informacji, którą uzyskaliśmy od WORD-ów wynika, że zweryfikowana przez ministerialną komisję baza składa się z na razie z 2663 pytań.


Baza pytań dostępna jest pod adresem: http://www.info-car.pl/bazapytan/Home/Question


red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0