Auto za grosz. Przetarg prawidłowy

nauka jazdy

Krajowa Izba Odwoławcza zadecydowała, że cena za wynajęcie samochodu zaproponowana WORD-om w Przemyślu i Rzeszowie przez firmę Auto-Res jest zgodna z prawem i ekonomiczna – poinformował portal internetowy Nowiny24.

Tym samym wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego otrzymają nowe, ubezpieczone hyundaie i20 za wyjątkowo niską cenę. Wypożeczenie jednego auta na miesiąc będzie kosztowało tylko grosz.

Skarżyć wyniki przetargu prowadzonego przez WORD-y w Przemyślu i Rzeszowie postanowił dealer samochodów marki Peugeot – jeden z przegranych w postepowaniu. Uznał, że cena zaproponowana przez firmę Auto-Res jest rażącą niska. Jednak skarga nie odniosła żadnego skutku.

Dlaczego samochody warte ok. 48 tys. zł za sztukę dealer wypożyczy ośrodkom prawie za darmo?

– Aby promować markę na Podkarpaciu, co powinno przełożyć się na sprzedaż aut w naszym salonie. Liczymy zarówno na szkoły nauki jazdy, jak i klientów indywidualnych – tłumaczy portalowi Nowiny24 Grzegorz Jastrzębski z firmy Auto-Res.

 

 

6 komentarzy do “Auto za grosz. Przetarg prawidłowy”

  1. Ja nie wiem że to wszystko jest w granicach prawa!! Nikt z tym nic nie zrobi! A nasze środowisko potulnie godzi się na sprzeciw WORD wobec możliwości egzaminowania na samochodach podstawionych przez OSK.

    1. To niesamowite że w tak dużym gronie ośrodków i instruktorów nie ma nikogo kto mógłby zrobić z tym porządek ? To dlaczego osk nie wypozyczą samochodu za jeden grosz ? wypozycze tysiąc od razu !Co na to stowarzyszenia ?? jak zawsze bezradne ??

  2. Pingback: ติดตั้ง ais fiber

  3. Pingback: บทความสล็อต lsm99

Dodaj komentarz