Krajowa Izba Odwoławcza zadecydowała, że cena za wynajęcie samochodu zaproponowana WORD-om w Przemyślu i Rzeszowie przez firmę Auto-Res jest zgodna z prawem i ekonomiczna - poinformował portal internetowy Nowiny24.

Tym samym wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego otrzymają nowe, ubezpieczone hyundaie i20 za wyjątkowo niską cenę. Wypożeczenie jednego auta na miesiąc będzie kosztowało tylko grosz.


Skarżyć wyniki przetargu prowadzonego przez WORD-y w Przemyślu i Rzeszowie postanowił dealer samochodów marki Peugeot - jeden z przegranych w postepowaniu. Uznał, że cena zaproponowana przez firmę Auto-Res jest rażącą niska. Jednak skarga nie odniosła żadnego skutku.


Dlaczego samochody warte ok. 48 tys. zł za sztukę dealer wypożyczy ośrodkom prawie za darmo?


- Aby promować markę na Podkarpaciu, co powinno przełożyć się na sprzedaż aut w naszym salonie. Liczymy zarówno na szkoły nauki jazdy, jak i klientów indywidualnych - tłumaczy portalowi Nowiny24 Grzegorz Jastrzębski z firmy Auto-Res.


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0