Dyrektor Departamentu Transportu w Ministerstwie transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Andrzej Bogdanowicz został odwołany z funkcji.

Jak potwierdził resort, Andrzej Bogdanowicz oficjalnie został odwołany z funkcji szefa departamentu transportu. - Od dnia 16 lipca 2013 r. pan Łukasz Twardowski został wyznaczony do kierowania Departamentem Transportu Drogowego do czasu obsadzenia stanowiska dyrektora departamentu w drodze naboru - informuje Mikołaj Karpiński, rzecznik prasowy MTBiGM. Łukasz Twardowski dzień wcześniej (15 lipca) objął stanowisko zastępcy dyrektora departamentu. 


Nie podano jednak żadnych szczegółowych informacji w sprawie samego odwołania Bogdanowicza. Wkrótce na stronie resortu ma zostać opublikowane stanowisko w tej sprawie.


red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0