ABW weszła do WORD-ów

wypełnianie dokumentów

Takie informacje z dwóch niezależnych od siebie źródeł pozyskał „Dziennik Gazeta Prawna”.

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego sprawdzają kilka kwestii. Według „Dziennika Gazety Prawnej” chodzi m.in. działania dwóch oferentów walczących o kontrakty na informatyzację wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego (PWPW/HP oraz ITS/Sygnity). A także kwestię, czy nie grozi  wstrzymanie wydawania uprawnień do kierowania pojazdami po 19 stycznia 2013 r.

– Jest też pytanie, czy w ten sposób bezprawnie nie ominięto ustawy o zamówieniach publicznych – mówi „Dziennikowi Gazecie Prawnej” anonimowy informator. – Donosy o możliwej korupcji trafiły do Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

 

3 komentarze do “ABW weszła do WORD-ów”

  1. ta sprawa od dawna „śmierdziała” na odległość…dobrze , że choć teraz się za to wezmą…..w końcu to niezłą kaska miała być….ktoś się miał przecież wzbogacić ….kto..wiadomo

  2. Pingback: magic boom bars USA

Dodaj komentarz