Ostrołęka. Najlepsze miejsce do zdawania egzaminu

rondo

Tylko w jednym WORD-zie zdawalność egzaminów teoretycznych jak i praktycznych na kategorię B wyniosła w 2016 r. powyżej 50 proc. Chodzi o Ostrołękę – wynika z najnowszego raportu sporządzonego przez „Szkołę Jazdy”.

Jeżeli chodzi o egzaminy praktyczne, dobry wynik Ostrołęki nie powinien nikogo dziwić. Już od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, ten WORD może poszczycić się najwyższą zdawalnością w całej Polsce. W 2016 r. wyniosła ona 51,52 proc. (analizowane były wszystkie podejścia kandydatów na kierowców do egzaminu). Okazuje się jednak, że w Ostrołęce bardzo dobrze idzie też zdawanie egzaminów teoretycznych. W 2016 r. zdawalność wyniosła tam 56,91 proc. Jest to trzeci wynik w Polsce. Lepszą zdawalnością wykazały się tylko WORD-y w Bielsku-Białej (58,6 proc.) i Łodzi (57,29 proc.)

Wracając do egzaminów praktycznych, tuż za Ostrołęką uplasowały się wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego w Łomży (46,18 proc. zdawalności) i Jeleniej Górze (45,33 proc.).

Jaka była zdawalność w pozostałych WORD-ach i województwach? Tego można dowiedzieć się, czytając najnowszy numer „Szkoły Jazdy”. Wszystkie zestawienia ujęte są w czytelnych tabelach.

Jakub Ziębka

9 komentarzy do “Ostrołęka. Najlepsze miejsce do zdawania egzaminu”

1. Na pewno nie polecam zdawania praktyki C i CE w Skierniewicach. Egzaminatorów na te kategorie jest tam bardzo duzo, 3/4 to proste chamy. Nie polecam zdawania w tym miescie. Samochody powinny mieć zabrane dowody rejestracyjne. Kupa złomu. Brak możliwości wyboru samoch. Omijać szerokim łukiem.

1. Pingback: go to my site

2. Pingback: polaris canada