O bezpieczeństwie w szkołach nauki jazdy

28 stycznia rozpoczęła się ogólnopolska kampania edukacyjna „Złote Zasady Michelin” propagująca najważniejsze reguły bezpiecznego zachowania na drodze. Biorą w niej udział ośrodki szkolenia i WORD-y.

Chcąc dotrzeć do młodych kierowców, Michelin uruchomił w szkołach nauki jazdy pilotażowy program, który poszerza zajęcia dotyczące bezpieczeństwa drogowego. – Kampania Złote Zasady obejmuje wiele działań w Internecie i mediach społecznościowych. Na specjalnej stronie internetowej http://zlotezasady.michelin.pl znaleźć można zarówno szczegóły dotyczące programu, jak również ciekawostki na temat każdej ze Złotych Zasad Michelin – informują organizatorzy.

Pilotażowy program edukacyjny jest prowadzony we współpracy ze szkołami nauki jazdy z regionu Warmii i Mazur oraz Pomorza wytypowanymi w porozumieniu z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego. Na potrzeby zajęć z kursantami Michelin opracował materiały edukacyjne dotyczące kluczowych zasad bezpieczeństwa drogowego.

Partnerami kampanii Złote Zasady Michelin w Polsce zostali: Polski Związek Motorowy, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytut Transportu Samochodowego, WORD Elbląg oraz WORD Olsztyn.

red

7 komentarzy do “O bezpieczeństwie w szkołach nauki jazdy”

1. Z treści artykułu tego nie wyczytałem czy będą zniżki na oppony. Niemniej liczy się gest. W zakresie BRD potrzeba więcej akcji uświadamiających by dotarły do jak największej rzeszy uczestników dróg. Jasną sprawą jest że występuje tu aspekt marketingowy, bo sponsor jest jednostką prywatną, gdyby OSK zorganizowało taką akcję, to czy nie prezentowałoby swojej nazwy lub nie próbowało zrobić sobie na niej reklamy ?

2. Wystarczy , że Sejm RP uchwali -oby jak najszybciej poprawkę dotyczącą możliwości wykorzystywania samochodu dowolnej marki będącego w dyspozycji OSK /egzaminowanego / a w ośrodkach pojawią sie przedstawiciele firm samochodowych zachęcających do zakupu na preferencyjnych warunkach swoich aut.To w połączeniu z umowami o wspólnych razem z WORD zakupach samochodów do szkolenia i egzaminowania musi przynieść pozytywne , ekonomiczne rezultaty. W.Sz

1. Trochę nie na temat ale:
        P. W.Sz. skierowałam do pana na email zapytanie dot. ustawy, w której jest rzekomo zapisany 3 – miesięczny okres karencyjny dla instruktora, który nie odbył warsztatów – do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi. Jestem naiwna – mam czekać dalej. Pozdr.

2. Pingback: ทีเด็ดบอลชุด