Instruktor z Piły skazany za molestowanie

Sąd Rejonowy wymierzył mężczyźnie karę roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata, rocznego zakazu prowadzenia nauki jazdy. 50-letni instruktor ma też zapłacić poszkodowanej – byłej kursantce 2 tys. zł nawiązki. Wyrok nie jest prawomocny – donosi „Głos Wielkopolski”.

24-letnia kobieta zeznała, że instruktor gnębił ją psychicznie oraz fizycznie, pozwalał sobie na niewybredne żarty. Działo się to rok temu.

– Wiedząc, że poszkodowana znajduje się ona sama w obcym dla siebie mieście, doprowadził ją do poddania się innej czynności seksualnej, w ten sposób, że wielokrotnie dotykał jej miejsc intymnych: piersi i krocza. Oskarżonego uznaję za winnego zarzucanego mu czynu – cytuje słowa sędziego Karola Kaźmierskiego z Sądu Rejonowego w Pile „Głos Wielkopolski”.

Instruktor stwierdził, że jest niewinny, od wyroku sądu zamierza się odwołać.

jaz

12 komentarzy do “Instruktor z Piły skazany za molestowanie”

1. Trudno zrobić błąd ortograficzny w tekście, który na bieżąco poprawia program. Zrobiłem to celowo, aby sprawdzić reakcję właśnie pani mądralińskiej, która nigdy nie zabiera merytorycznie głosu, a tylko potrafi
            skrajnie kogoś poniżyć, lub obrazić. A jednak odezwała się ostro. Uwagę przyjąłem i poprawię się.

2. Znany jest przypadek kiedy to kursantka zażądała pomocy przy zdaniu egzaminu od instruktora, ten odmówił wtedy doniosła na policję o molestowanie, szczęście miał ten instruktor że trafił na dociekliwego prokuratora i okazało się że to pomówienie, instruktor ten uwolniony od zarzutu został napiętnowanym i nikt mu dobrego imienia nie przywrócił ,dlatego z osądem trzeba dobrze uważać, bo można uczynić krzywdę

3. Pingback: ดูซีรี่ย์พากย์ไทย

4. Pingback: วิเคราะห์บอล