Najlepsza szkoła nauki jazdy w Olsztynie

nauka jazdy

W ubiegłym roku wykształciła 60 uczniów. Aż połowa z nich już w pierwszej próbie zdała egzamin na kierowcę. Szkoła jazdy Campus zwyciężyła w konkursie na najlepszą szkołę nauki jazdy w Olsztynie.

Konkurs na najlepszą szkołę nauki jazdy olsztyński Urząd Miasta ogłosił w marcu. Zgłosiło się 20 szkół jazdy, czyli mniej więcej jedna trzecia tych, które są zarejestrowane w Olsztynie. W środę ogłoszono wyniki konkursu. Najlepszą szkołą okazała się szkoła nauki jazdy Campus, która na 100 możliwych punktów w klasyfikacji generalnej zdobyła 90. Zwycięska placówka dostała telewizor ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i prawo do używania tytułu „Lidera olsztyńskich szkół nauki jazdy 2010”.

— Z dumą przykleimy odpowiednie logo na swoich samochodach, bo jest się czym pochwalić — Małgorzata Dąbrowska, właścicielka szkoły Campus.

Konkurs ma być nową bronią ratusza, który chce w ten sposób podnieść jakość kształcenia w olsztyńskich szkołach nauki jazdy.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

3 komentarze do “Najlepsza szkoła nauki jazdy w Olsztynie”

1. Pingback: หวยหุ้นจีน

2. Pingback: ดูแลผู้ป่วยมะเร็ง