Tyle chcą zapłacić WORD-y w województwie mazowieckim za stworzenie jednolitego systemu teleinformatycznego. Ma on zastąpić mający obowiązywać przez rok system tymczasowy.  Zamówienie już opublikowała kancelaria prawnicza Ćwik i Partnerzy.

Jako instytucja zamawiająca figuruje WORD w Ciechanowie, jednak z treści zamówienia wynika, że ma to być jednolity system dla wszystkich ośrodków w województwie. Czas trwania zamówienia został wyznaczony od 1 lutego 2013 r. do 30 czerwca 2013 r. Do końca czerwca ma więc zostać wdrożony pełny system, który zastąpi roczne rozwiązanie tymczasowe.


Jak czytamy w opisie zamówienia - dotyczy ono stworzenia autorskiej aplikacji zintegrowanego systemu teleinformatycznego dla potrzeb przeprowadzenia egzaminów państwowych na prawo jazdy, który będzie jednolity dla wszystkich WORD w województwie mazowieckim. Kolejnym punktem jest wdrożenie zintegrowanego systemu teleinformatycznego u wszystkich użytkowników i przeprowadzenie testów wdrożeniowych, szkoleń personelu oraz przeprowadzenie testów końcowych systemu u wszystkich użytkowników. Wymienia się tu również m.in. sprzedaż praw autorskich majątkowych do stworzonego i wdrożonego systemu i jego serwis.


Wartość zamówienia to 5,7 mln zł netto.


red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0