Na autostradzie A4 zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Droga została zablokowana. Dojazd straży pożarnej na miejsce zdarzenia mocno utrudniony. Korytarz Życia to fikcja? fot. Youtube

  • 26 sierpnia 2019 na autostradzie A4 w kierunku Zgorzelca zderzyły się dwie ciężarówki.

  • Kierowcy jakby pogłupieli, dostali małpiego rozumu i ruszyli pod prąd blokując tzw. korytarz życia.


Strażacy postanowili wrzucić poniższe nagranie do sieci.Zachowanie kierowców woła o pomstę do nieba. W pewnej chwili można by się zastanawiać czy straż pożarna jedzie zwykłą ,,krajówką" czy faktycznie autostradą. Nieco później, kiedy wszystkie służby ratunkowe były już na miejscu, Policja w porozumieniu ze strażą pożarną udrażniała autostradę wykorzystując korytarz życia ale - Policjanci znali obraz sytuacji i wiedzieli co robią! NIGDY NIE RÓBMY CZEGOŚ TAKIEGO NA WŁASNĄ RĘKĘ! Nigdy nie wiemy czy wszystkie służby już dotarły na miejsce ratunkowe, czy konieczny będzie powrót służb tą samą drogą itp. Miejmy zdrowy rozsądek, którego na filmie wielu kierowcom zabrakło.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0