Żółw na placu manewrowym. MORD pomógł znaleźć mu dom

żółw

Kilka dni temu, w trakcie egzaminów na kategorie motocyklowe, na placu manewrowym przy ul. Nowohuckiej w Krakowie zameldował się… żółw.

O całym zdarzeniu na swoim profilu facebookowym poinformował Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie. „W czasie egzaminów na kategorie motocyklowe na plac manewrowy przy ul. Nowohuckiej w Krakowie zawędrował żółw. Trochę nieśmiały oczekiwał na swoją kolej. Niestety nie ma przy sobie dokumentów i nie może zostać dopuszczony do egzaminu 😉 Jeżeli ktoś zechce potwierdzić jego tożsamość, to żółw będzie bardzo zadowolony…”.

Co MORD zrobił z żółwiem? Najpierw próbował go przekazać do zoo. Bezskutecznie. Ostatecznie żółw wylądował w Krakowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami, mieszczącym się przy ul. Floriańskiej 53.

red

2 komentarze do “Żółw na placu manewrowym. MORD pomógł znaleźć mu dom”

  1. Pingback: see this website

  2. Pingback: https://abnvi.top/2024/01/02/67/

Dodaj komentarz