Fakty OSK 14.04.2021-Zmienny elektryk z Kutna

Rewolucja w rozmiarze mini. TRIGGO to dwuosobowy elektryk z Kutna.

Ten mini elektryk to autorska wizja twórców z firmy TRIGGO S.A. Projekt będzie współtworzony ze specjalistami z firmy AMZ KUTNO. Dzięki współpracy mają powstać dopracowane prototypy pojazdów, które po uruchomieniu seryjnej produkcji będą trafiać do klientów biznesowych, jako pojazdy flotowe.
Frajda z elektryka i zwrotność motocykla, to najważniejsze cechy propozycji z Kutna. Zasięg to ok. 100 km. Pojazd przewiezie kierowcę i pasażera. Będzie rozwijał maksymalnie 90 km/h. Parkowanie będzie prostsze, ponieważ przednia oś będzie się…chować i dzięki temu pojazdem będzie łatwiej manewrować.
Projekt jest całkowicie polski. Obecnie trwający etap pilotażowy ma się zakończyć w 2022 roku.