17 kwietnia w resorcie transportu odbyło się kolejne spotkanie zespołu roboczego złożonego z przedstawicieli MTBiGM i strony społecznej.

Jak się dowiedzieliśmy, efektem trwającego około 3 godz. spotkania ma być przygotowany przez stornę ministerialna dokument określający, w jaki sposób będzie zmieniona ustawa, aby uwzględnione były w niej najważniejsze postulaty branży szkoleniowej. Jak mówi Krzysztof Szymański, prezes PFSSK - na pewno uwzględnione tam będą postulaty umożliwiające podstawianie samochodu OSK na egzaminie. Zniknąć ma również możliwość prowadzenia zajęć teoretycznych tą metodą e-learningu, a także złagodzone mają zostać obowiązki informacyjne ze strony OSK.


Szymański wspomina, że ciężko mówić o innych ustaleniach w szczegółach, bowiem trzeba najpierw poczekać na oficjalny dokument w tej sprawie.


mp


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0