Mieszkaniec gminy Biskupiec to kolejny nieodpowiedzialny kierowca, który trafi przed sąd. fot. Policja

  • 57-latek zapomniał podnieść pług i po prostu zaorał drogę
  • Traktorzysta kierował mając w organizmie 3 promile alkoholu
  • Kierujący ciągnikiem posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów
Do nietypowego zdarzenia, zerwania asfaltu doszło 22.10.2019 w miejscowości Bielice. Wydawać by się mogło, że na polu wszystko można - problem w tym, że jakoś na to pole lub z niego trzeba wrócić, a droga publiczna to rozwiązanie na którym panują ściśle określone prawa, przepisy ruchu drogowego, których nieposzanowanie może skończyć się tragicznie dla otoczenia jak i portfela kierowcy.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0