WORD Piotrków Trybunalski posiada rekordzistę Polski, a może i świata.

  • Mężczyzna, który 15 lat temu stracił prawo jazdy już od dłuższego czasu próbuje je bezskutecznie odzyskać.
  • Były kierowca oblał w dniu wczorajszym tj. 29.11.2019 egzamin teoretyczny po raz… 162
Przepisy powinny być nieco bardziej surowe - taki ,,rekordzista" np. przy co piątym niezdanym egzaminie powinien być odsyłany na szkolenie teoretyczne - oznajmił Dariusz Misztal, dyrektor WORD w Piotrkowie Trybunalskim.

Zastanawia mnie fakt jak taka osoba w ogóle mogła kiedykolwiek posiadać uprawnienia. Znaki i pytania egzaminacyjne są wszędzie takie same.

Czy nie powinien odpuścić? Jeżeli nawet jakimś cudem uda mu się zdać to będzie siał postrach w ruchu drogowym. Zazwyczaj jeżeli komuś nie idzie to po kilku, kilkunastu próbach zdaje, ale zdawać więcej niż 160 razy i wciąż nie zdać? Nie wiadomo czy gratulować wytrwałości czy mieć nadzieję, że w końcu odpuści.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0