Na początku tygodnia do kolizji z udziałem pojazdu szkoleniowego doszło na zamojskim rondzie im. Stefana Wyszyńskiego. Na szczęście  nic poważnego  nie stało się instruktorce i kursantce.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 68-letni mieszkaniec gminy Nielisz nie ustąpił pierwszeństwa elce jadącej rondem im. Stefana Wyszyńskiego. Kierujący volvo mężczyzna próbował włączyć się do ruchu od strony ul. Wyszyńskiego.

Na skutek kolizji wgnieceniu uległ cały prawy bok elki. Mało tego, zarówno 33-letnia instruktorka nauki jazdy, jak i kierująca suzuki baleno kursantka, zostały odwiezione do szpitala. Na szczęście, poza potłuczeniami, nic obu paniom się nie stało.

Badanie trzeźwości wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierującemu volvo policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania. Powód? Spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Zamojscy mundurowi informują, że do wzrostu liczby kolizji na rondzie im. Stefana Wyszyńskiego dochodzi od momentu, gdy została tam zmieniona organizacja ruchu.

jaz

zdjęcie: MaKa~commonswiki/Wikimedia Commons
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0