XV Konferencja Stowarzyszenia Kierowca.pl

Ponad 130 przedstawicieli OSK z całej Polski spotkało się w piątek 26 października w hotelu Czarny Staw w Aleksandrowie Łódzkim na XV konferencji Stowarzyszenia Kierowca.pl. Tym razem tematem przewodnim były “Skuteczne działania marketingowe online dla OSK”. Zaproszeni prelegenci:

  • Tadeusz Wachowski – Stowarzyszenie Kierowca.pl
  • Aleksander Sienkiewicz – Magic VR
  • Michał Kot – IQS
  • Krzysztof Syrek – Digital Marketing Consultant
  • Łukasz Wnuk – Orangejuice
  • Karolina Wiśniewska -MintCloud
  • Szymon Janicki – Stowarzyszenie Kierowca.pl
  • Piotr Kozicki – Selectivv

Wprowadzili słuchaczy w tajniki cyfrowej  rzeczywistości, w której funkcjonują obecni kursanci, a OSK muszą ją optymalnie wykorzystać celem maksymalizacji efektywności biznesowej. Mówiono m.in. o zachowaniach młodych konsumentów, optymalnym wykorzystaniu narzędzi marketingowych oferowanych przez Google, budowaniu efektywnych programów lojalnościowych w OSK, marketingu online, wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości w szkleniu kandydatów na kierowców. Przybliżono również praktyczne kwestie związane z funkcjonowaniem RODO w OSK.

Rafał Matuszak, współzałożyciel stowarzyszenia Kierowca.pl przedstawił platformę BIZ prawko.pl obejmującą dostępny online zestaw narzędzi wspomagających kształcenie kandydatów na kierowców w OSK oraz innowacyjną ,spersonalizowaną aplikację dedykowaną dla ośrodków, pozwalającą w łatwy sposób zarządzać cyfrowymi kanałami komunikacji z kursantami i działaniami marketingowymi online.

Oficjalną część konferencji zakończył prowadzony przez Prezesa Stowarzyszenia Kierowca.pl Włodzimierza Zientarskiego panel dyskusyjny, podczas, którego naświetlono najważniejsze problemy trapiące środowisko ośrodków szkolenia kierowców i zaproponowano dalsze kierunki działań Stowarzyszenia Kierowca.pl.

Szczegółową relację z konferencji odnajdziecie Państwo w najbliższym wydaniu “Szkoły Jazdy”.

 

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.