Wzrosła liczba ofiar styczniowej tragedii. Zmarł instruktor nauki jazdy

rozbita szyba w samochodzie

Instruktor nauki jazdy, biorący udział w tragicznym wypadku, który miał miejsce w styczniu w okolicach Świecia, nie żyje – donosi „Tygodnik Tucholski”.

Do tragedii doszło na początku stycznia w miejscowości Święte (powiat świecki), na drodze krajowej nr 91. Kierujący toyotą yaris 18-letni kursant z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, prowadzony przez niego pojazd zderzył się czołowo z ciężarowym MAN-em z naczepą.

W wyniku zdarzenia na miejscu zginęło dwóch mężczyzn jadących osobowym autem. Chodzi o dwóch kursantów. Z kolei 42-letni instruktor z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Lecz, niestety, jak donosi „Tygodnik Tucholski”, mężczyzna wczoraj zmarł. Kierujący TIR-em nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Prokuratura doszła do wniosku, że przyczyną wypadku nie był na pewno stan techniczny elki.

Rodzinie i bliskim zmarłego instruktora nauki jazdy chcielibyśmy przekazać wyrazy współczucia.

red

Dodaj komentarz