W dniu wczorajszym weszły w życie przepisy dotyczące tzw korytarza życia oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego. Śląska drogówka w centrum Katowic zaprezentowała jak prawidłowo utworzyć korytarz życia. fot. Policja

  • Kierowcy, którzy zupełnie przypadkowo znaleźli się w tym miejscu z okazji Dnia Świętego Mikołaja dodatkowo otrzymali drobne upominki.
  • Modelowy korytarz życia powstał także przy współpracy PSP, Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach, GDDKiA oraz III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
Kilkusetosobowa grupa młodzieży przebranej za Mikołaje czekała na utworzenie korytarza życia, a gdy powstał, wyraziła swoje zadowolenie z łatwości przejazdu służb ratowniczych, co jest w końcu jego głównym celem. Na koniec GDDKiA rozdało upominki znajdującym się na miejscu przypadkowym kierowcom.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny


Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0