Wypadek w Skorzewie (woj. wielkopolskie) z udziałem samochodu nauki jazdy

W ostatnią sobotę, niemalże w samo południe, chwilę po godzinie 11.00 na drodze wojewódzkiej nr 214 niedaleko miejscowości Skorzew doszło do wypadku w wyniku którego instruktor nauki jazdy oraz jego kursantka trafili do szpitala.

38-letni kierowca dostawczego Fiata Ducato zagapił się i chcąc uniknąć najechania na tył pojazdu go poprzedzającego zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając czołowo w białe Kia Ceed – pojazd nauki jazdy. Zderzenie pojazdów było tak mocne, że dostawcze Ducato chwilę później obracając się uderzyło jeszcze bokiem w Mercedesa Sprintera.

,,Elką” kierowała 40-letnia kursantka, a na fotelu pasażera siedział 56-letni instruktor nauki jazdy.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca całego wypadku to kierowca dostawczego Ducato. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny.

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.