W ostatnią sobotę, niemalże w samo południe, chwilę po godzinie 11.00 na drodze wojewódzkiej nr 214 niedaleko miejscowości Skorzew doszło do wypadku w wyniku którego instruktor nauki jazdy oraz jego kursantka trafili do szpitala.

38-letni kierowca dostawczego Fiata Ducato zagapił się i chcąc uniknąć najechania na tył pojazdu go poprzedzającego zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając czołowo w białe Kia Ceed - pojazd nauki jazdy. Zderzenie pojazdów było tak mocne, że dostawcze Ducato chwilę później obracając się uderzyło jeszcze bokiem w Mercedesa Sprintera.

,,Elką" kierowała 40-letnia kursantka, a na fotelu pasażera siedział 56-letni instruktor nauki jazdy.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca całego wypadku to kierowca dostawczego Ducato. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny.
Albin Sieczkowski felietonista z działu Felietony
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0