Wykłady live także na C i D

Z realizowanymi dla OSK wykładami kategorii B zaprzyjaźnili się w minionym roku kursanci ponad dwustu ośrodków w Polsce. Teraz nadszedł czas na wykłady kategorii C i D.

W tym roku będzie kilka zmian i sporo nowości – zapowiedział Maciej Matuszak z firmy e-kierowca.

– Zmiany dotyczą wykładów live kategorii B. Chcemy je bardziej dostosować do kalendarza zajęć w ośrodkach. Dlatego też już od stycznia zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Tak, żeby cały cykl wykładów trwał dwa tygodnie. Dzięki temu każdy młody kursant po dwóch tygodniach będzie miał już przerobiony cały materiał – wyjaśniał w programie  „Porozmawiajmy o branży” Maciej Matuszak.

– Wykłady live w kategoriach C i D będą odbywały się w okolicach weekendu, czyli w piątki, soboty i niedziele. To ukłon w stronę osób, które w tygodniu pracują. Postaramy się również dostosować do uczestników godziny zajęć, żeby maksymalnie ułatwić dostęp – zapowiedział Matuszak.

Więcej szczegółów znajdziesz w programie „Porozmawiajmy o branży”.