WORD-y opóźniają egzaminy teoretyczne

samochód szkoleniowy

Część wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego będzie w następnym tygodniu zamknięta. Powód? Szkolenia związane z wdrażaniem systemów informatycznych – informuje portal Interia.pl.

Przykłady? W Szczecinie pierwszy egzamin teoretyczny może odbyć się dopiero 23 stycznia, Warszawie, Katowicach, Sieradzu, Łodzi – 24 stycznia, Radomiu – 28 stycznia, Wielkopolsce – pod koniec stycznia. Już w poniedziałek gotowe na obsługę kursantów są WORD-y w Małopolsce, Łomży, Opolu i Rzeszowie.

red

 

10 komentarzy do “WORD-y opóźniają egzaminy teoretyczne”

  1. Jak to? WORDy jeszcze nie gotowe? Przecież w minionym roku już „prawie” były gotowe. Wszystkie szkoły jazdy zdążyły się już przygotować, już „prawie” rok szkolą na nowych zasadach, a w WORDach stagnacja.

  2. Nie gotowe jest całe Mazowsze (wybrało PWPW). A trąbią że paraliż ma być w tych co wdrożyli its-sygnity… 🙂 Wdrożenie na Mazowszu planowane jest dopiero za kilka dni. Ciekawe, co na to Marszałek.?

    1. Zawsze jest prawo WORD do przeprowadzenia szkoleń egzaminatorów, które są wymagane przepisami prawa. Co się czepiacie. Obowiązek szkolenia nie zależy od wyboru oprogramowania. Ponadto Wdrożenie nowego systemu teleinformatycznego PWPW w wordach mazowieckich uzależnione jest od dostawy sprzętu komputerowego z innego postępowania przetargowego.

  3. Pingback: sahabatqq

  4. Pingback: Kardinal Stick

  5. Pingback: สล็อตออนไลน์ lsm99

  6. Pingback: ห้องพักรายวัน คู้บอน

  7. Pingback: กายภาพบำบัด

  8. Pingback: sex tour 15

Dodaj komentarz