WORD-y czasowo zawieszają teorię

egzamin teoretyczny na prawo jazdy

Przynajmniej dwa wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego od 21 do 25 stycznia (w pierwszym tygodniu po wejściu w życie ustawy o kierujących pojazdami) nie będą przeprowadzały nowych egzaminów teoretycznych. Chodzi o Ostrołękę i Siedlce. Z kolei w Ciechanowie teorię będzie można zdać 24 stycznia.

W tym czasie odbędzie się tam wdrażanie systemu PWPW/HP oraz szkolenia dla pracowników. Wcześniej nie można było ich przeprowadzić, bo decyzja o wyborze firmy oferującej system informatyczny została podjęta dopiero w tym tygodniu.

Co ciekawe, żaden kandydat na kierowcę szkolący się w Ostrołęce i Siedlcach nie zdecydował się jeszcze zapisać na nowy państwowy egzamin teoretyczny. Jednak jeśli to zrobi, będzie musi czekać do 28 stycznia.

jaz

8 komentarzy do “WORD-y czasowo zawieszają teorię”

  1. A jak to jest, że wszystkie wordy podpisują ogólnopolskie porozumienie, zachęcane przez mazowsze, potem mazowsze nie roztrzyga przetargu i na innych zasadach niż wszystkie wordy, z wolnej reki wybiera pwpw? I czy umowy są takie same jak dla innych wordów, które wybrały pwpw wcześniej? A specyfikacja? A gdzie jednolitość systemu? Ktoś miał racje, obecnej sytuacji są winne przede wszystkim wordy, bo nie potrafią się dogadać i mówić jednym głosem i idą jak stado baranów jak im ksd word zagra robiąc z nich idiotów. Wcale mi ich nie żal, a szczególnie tych, co ich odwołają po 19 stycznia.

  2. te wolne miejsca w WORDach to w ktorych miastach beda? bo u mnie cala (prawie) rodzina na zasilku i takie dwa trzy stolki dyrektorskie rozwiazalyby problem. sytuacja jest komiczna, jedni kupili tanio, ale za to z gwarancja wywrotki w komplecie, reszta drozej i teraz beda palcem wytykani, ale jest drobna szansa, ze im zadziala. radcy prawni zarobia gigantyczne pieniadze na sporach sadowych 😉

  3. Teraz zawieszają teorię. Jestem ciekaw, który WORD zacznie pierwszy płakać, w związku z problemem egzaminu praktycznego na kat. A1, A2, A. O tym się teraz nie mówi, ale wiele placówek ma problemy po prostu z ilością miejsca niezbędnego do bezpiecznego przeprowadzenia egzaminu. O szkołach jazdy już nie wspomnę.

  4. Pingback: https://www.kentreporter.com/reviews/phenq-reviews-urgent-side-effects-warning-honest-customer-truth/

  5. Pingback: Biladd Alrafidain

  6. Pingback: beste borsten

  7. Pingback: click to read more

  8. Pingback: buying lsd online reddit

Dodaj komentarz