Przynajmniej dwa wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego od 21 do 25 stycznia (w pierwszym tygodniu po wejściu w życie ustawy o kierujących pojazdami) nie będą przeprowadzały nowych egzaminów teoretycznych. Chodzi o Ostrołękę i Siedlce. Z kolei w Ciechanowie teorię będzie można zdać 24 stycznia.

W tym czasie odbędzie się tam wdrażanie systemu PWPW/HP oraz szkolenia dla pracowników. Wcześniej nie można było ich przeprowadzić, bo decyzja o wyborze firmy oferującej system informatyczny została podjęta dopiero w tym tygodniu.


Co ciekawe, żaden kandydat na kierowcę szkolący się w Ostrołęce i Siedlcach nie zdecydował się jeszcze zapisać na nowy państwowy egzamin teoretyczny. Jednak jeśli to zrobi, będzie musi czekać do 28 stycznia.


jaz

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0