WORD “Radarowa” do zamknięcia

Miejsce Egzaminowania „Radarowa” zostanie zamknięte. Umowa najmu terenu, na którym mieścił się ośrodek została wypowiedziana przez Robotniczy Klubu Sportowy „Okęcie”. Klub ten zarządza nieruchomością z ramienia miasta i docelowo ma ona służyć celom sportowym.

Wydział terenowy realizował rocznie ok. 15 tys. teoretycznych i 18,5 tys. praktycznych egzaminów.
Dyrekcja WORD Warszawa bezskutecznie interweniowała w stołecznym Ratuszu. Dyrektor WORD, Dariusz Marek Szczygielski, przypomina, że wydział ten powstał z myślą o wygodzie egzaminowanych z południowych części Warszawy i nie tylko. Obecna sytuacja będzie utrudnieniem dla egzaminowanych – ze względu na brak dostępności dogodnej lokalizacji, ale także ze względu na wydłużenie czasu oczekiwania na egzamin.

Przypomnijmy, że WORD ma ustawo określony czas na wyznaczenie egzaminu.

Ratusz poprosił o pomoc miejski Wydział Nieruchomości, by wyszukał odpowiednie miejsce w dzielnicy Włochy. Takie kroki cieszą, bo chodzi o olbrzymią liczbę kandydatów na kierowców!