WORD nauczy, jak uczyć

para jadąca samochodem

Instruktorzy z bydgoskich szkół jazdy uczą się, jak skutecznie przekazywać wiedzę – donosi portal mmbydgoszcz.pl.

Organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Szkolenia są dofinansowane z pieniędzy unijnych. W programie zajęcia m.in. z psychologii i dydaktyki.

„Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców” to projekt skierowany głownie do osób mających bezpośredni kontakt z kursantem. Ale mogą w nim brać udział też inni pracownicy ośrodków szkolenia kierowców.

Na szkoleniu będą poruszane tematy: zdawalność i przyczyny niepowodzeń egzaminacyjnych, planowane zmiany w systemie szkolenia i egzaminowania, odpowiedzialność instruktora, podstawy andragogiki, nieprawidłowości w dokumentacji najczęściej wskazywane podczas kontroli, organizacja pracy i zarządzanie czasem, sposoby radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, zasady obsługi klienta i psychologia marketingu, ekonomika ośrodka szkolenia kierowców jako przedsiębiorstwa.

źródło: mmbydgosz.pl

5 komentarzy do “WORD nauczy, jak uczyć”

1. Pingback: gift ideas

2. Pingback: Buy Apple Airpods Pallet