33-latek przyszedł na egzamin do WORDu, ale problem polegał na tym, że chciał zdawać egzamin za młodszego kolegę. Cwany plan nie wypalił.
33-latek z fałszywym dowodem przyszedł na egzamin za młodszego kolegę. Kiedy egzaminator zauważył, że dokument tożsamości jest fałszywy to ,,podszywany kursant" uciekł pieszo.

Do zdarzenia doszło w środę, 8 maja br. w WORD Leszno. To właśnie tego dnia 28-latek miał zdawać praktyczny egzamin na prawo jazdy. Niestety wpadł on na dość głupi pomysł, aby poprosić o pomoc starszego kolegę, który finalnie nie wykonał ,,zadania".

  • Nie dość, że plan się nie powiódł to obu mężczyznom grożą teraz poważne konsekwencje za to oszustwo. 9 maja br. policja zatrzymała obu mężczyzn na terenie powiatu poznańskiego skąd pochodzą. Obaj trafili do aresztu.


Podrobiony dowód osobisty wystawiony na dane młodszego mężczyzny ze zdjęciem starszego nie był doskonały tak jakby to mogło się wydawać. Obaj mężczyźni mają teraz zarzut usiłowania wyłudzenia poświadczenia nieprawdy i posłużenia się podrobionym dowodem osobistym. Grozi im do 5 lat więzienia.

Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0