Policjanci aresztowali 56-letniego mieszkańca Skarżyska - Kamiennej podejrzanego o zgwałcenie 23-letniej kobiety. Mężczyznie grozi za to do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek. Własnie wtedy dyżurny komendy w Skarżysku - Kamiennej otrzymał informację o zgwałceniu  pracownicy jednej ze skarżyskich szkół nauki jazdy. Sprawcą miał okazać się 56-letni właściciel firmy. Jak ustaliła policja, mężczyzna po zdarzeniu wyjechał z miasta, jednak został przez funkcjonariuszy odnaleziony w jednym z radomskich mieszkań. Podejrzany trafił do policyjnej celi.


Już w sobotę Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej zastosował wobec 56-letniego mężczyzny trzymiesięczny areszt.


Jednocześnie policja apeluje do mieszkanek powiatu skarżyskiego, głównie kursantek, które miały styczność z mężczyzną i mogły paść ofiarą 56-latka o zgłaszanie się do skarżyskiej komendy lub prokuratury.


jaz

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0