Oficjalne otwarcie odbyło się 25 czerwca. Uroczystość poprowadził znany dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.

Podczas imprezy inaugurującej działalność nowej placówki, przedstawiono gościom symulator jazdy w warunkach specjalnych. Każdy z gości mógł indywidualnie sprawdzić możliwości symulatora, wykonując zaprogramowane w nim zadania i manewry. Poza symulowanymi jazdami ciężarówką, dla gości dostępna była również galeria produktów Winforu, gdzie prezentowano m.in. SPS, czyli znany już wszystkim System Profesjonalnego Szkolenia.


W oddziale będzie mieścił się punkt obsługi klienta Winforu, gdzie oprócz spraw związanych z rezerwacją symulatora, można będzie dokonać zakupu wszystkich produktów oferowanych przez Winfor.


mp


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0