Winfor ma filię w stolicy

WINFOR filia w Warszawie

Oficjalne otwarcie odbyło się 25 czerwca. Uroczystość poprowadził znany dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski.

Podczas imprezy inaugurującej działalność nowej placówki, przedstawiono gościom symulator jazdy w warunkach specjalnych. Każdy z gości mógł indywidualnie sprawdzić możliwości symulatora, wykonując zaprogramowane w nim zadania i manewry. Poza symulowanymi jazdami ciężarówką, dla gości dostępna była również galeria produktów Winforu, gdzie prezentowano m.in. SPS, czyli znany już wszystkim System Profesjonalnego Szkolenia.

W oddziale będzie mieścił się punkt obsługi klienta Winforu, gdzie oprócz spraw związanych z rezerwacją symulatora, można będzie dokonać zakupu wszystkich produktów oferowanych przez Winfor.

mp

 

Wasze komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.