Łatwość wdrożenia i niższa cena zadecydowały o wyborze ITS/Sygnity jako dostarczyciela systemu teleinformatycznego dla wielkopolskich WORD-ach.

Dyrektorzy informują: Po zapoznaniu się z ofertą dwu konkurencyjnych ofert na dostawę i instalację systemu teleinformatycznego dla Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, na podstawie uczestnictwa w prezentacjach aplikacji oraz sprawozdań z innych Ośrodków postanowiliśmy, w porozumieniu z Dyrektorami WORD Leszno, WORD Konin, WORD Kalisz i WORD Piła wybrać system konsorcjum ITS Sygnity.


Za dokonanym wyborem przemawia:


- zapowiadana łatwość wdrożenia,


- zdecydowanie niższy kosztu zarówno samej aplikacji jak i środowiska sprzętowo-programowego, w którym ma ona funkcjonować,


- brak dodatkowej opłaty ponoszonej cyklicznie przez WORD z tytułu korzystania z możliwości obsługi PKK,


- brak potrzeby przenoszenia bazy danych do nowej struktury,


- udostępnienie wersji testowej aplikacji dla celów szkoleniowych oraz dla indywidualnej analizy,


- zapowiadana możliwość instalacji systemu już w połowie grudnia b.r. co będzie korzystne z punktu widzenia przeszkolenia użytkowników.


WORD-y podkreślają, że istotnym kryterium w ocenie porównawczej obu systemów był stopień zaawansowania przygotowań do pobierania i aktualizacji profilu PKK. - Na obecnym etapie analizy ofert uznano za wyższy stopień przygotowań PWPW, jednak większość przesłanek uzasadnia wybór systemu ITS - Sygnity - piszą dyrektorzy.


mp


 


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0