Wieczorem impreza, rano egzamin. Nie skończyło się to dobrze

alkohol + kluczyki

W poniedziałek egzaminator pracujący w piotrkowskim WORD-zie wyczuł od kandydata na kierowcę woń alkoholu. 35-latek miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Teraz za swoje nieodpowiedziane zachowanie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 8. 35-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego stawił się na praktyczny egzamin na prawo jazdy kategorii C. Po przejechaniu krótkiego odcinka placu manewrowego egzaminator nabrał podejrzeń, że kursant może być nietrzeźwy. Natychmiast wezwał do piotrkowskiego WORD-u policję.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Niedoszły kierowca nie krył zdziwienia, że alkomat pokazał właśnie taki wynik. Jednak przyznał się do tego, że poprzedniego dnia wypili  z kolegą kilka piw. Ale rano, jak twierdził, czuł się już zupełnie dobrze.

35-latek został zatrzymany. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

jaz

4 komentarze do “Wieczorem impreza, rano egzamin. Nie skończyło się to dobrze”

  1. Pingback: iwi firearms

  2. Pingback: THE QLUB

  3. Pingback: http://www.asianpic.org/cgi-bin/atx/out.cgi?id=28&trade=https://gas-dank.com/

  4. Pingback: connetix

Dodaj komentarz