Więcej pijanych kierowców

wypadek samochodowy

Od piątku na polskich drogach doszło do 299 wypadków. Zginęło w nich 31 osób, a 361 zostało rannych. Policja zatrzymała aż 1462 nietrzeźwych kierowców – poinformował w poniedziałek PAP Robert Horosz z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

W ubiegłym roku, w ciągu trzech dni, doszło do 230 wypadków drogowych, w których zginęło 19 osób, a 303 zostały ranne. Policja zatrzymała wówczas 1338 nietrzeźwych kierowców. – Na większą liczbę wypadków drogowych podczas tegorocznych świąt wielkanocnych wpływ ma fakt, iż część osób wyjechała na dłuższy wypoczynek aż do weekendu majowego. W związku z tym ruch na drogach jest większy niż zazwyczaj” – powiedział PAP Horosz.

red

 

2 komentarze do “Więcej pijanych kierowców”

  1. Pingback: superkaya 88 slot

  2. Pingback: พูลวิลล่า ระยอง

Dodaj komentarz