Wasze plany na 2022 rok – LIVE 12 stycznia o 20:30

nowe przepisy nie od 1 lipca

Zamknęliśmy rok 2021. Także Waszymi podsumowaniami. A nowy- 2022 ma już prawie
dwa tygodnie. Z oczywistych powodów otaczającej nas rzeczywistości wszyscy planujemy ostrożnie i z niepokojem. Ale, z drugiej strony, dajemy mu kredyt zaufania
i uśmiechamy się, bo… jest nowy.

W środę 12 stycznia w programie Porozmawiajmy o Branży będziemy wspólnie
dyskutować o Waszych planach i przewidywaniach dotyczących kolejnych miesięcy
bieżącego roku.

Co Was niepokoi, a w czym pokładacie nadzieje? Co jest dla Was źródłem optymizmu,
niezbędnego w prowadzeniu biznesu?

Jak w czasie przedłużającej się pandemii zamierzacie skutecznie pozyskiwać nowych kursantów?
Czy narzędzia pracy online ponownie okażą się skutecznym sposobem na przetrwanie kryzysu i wzmocnienie pozycji rynkowej Waszych ośrodków szkolenia kierowców?

No właśnie, kryzys. Kryzys i inflacja- jedne z najczęściej powtarzanych z troską i obawą w głosie słowa ostatnich tygodni.

Jak zamierzacie kształtować poziom cen kursów? Izabela Dymkowska (OSK As z Gdańska) powiedziała nam tydzień temu:

Wielokrotnie w czasie roku wprowadzamy niewielkie podwyżki

Czy kilka niewielkich podwyżek, niezauważalnych wręcz dla kursantów, to dobry sposób na rynkowe urealnienie poziomu cen? A może stosujecie lub zamierzacie wprowadzić inną politykę kształtowania cen Waszych usług?

Zawsze ważnym tematem są nowe przepisy i akty prawne dotyczące całej branży szkolenia kierowców.

Na co się przygotowujecie w tym roku? Czy obawiacie się gąszczu przepisów wykonawczych do ustaw przyjętych w 2021 roku?
Czy nowa rzeczywistość legislacyjna i praca online to szansa na odbiurokratyzowanie Waszych szkół jazdy, czy wręcz przeciwnie- będziemy tonąć w generowanych dla sztuki nikomu niepotrzebnych dokumentach.

Serdecznie zapraszamy 12 stycznia o godzinie 20.30. Transmisja na portalu szkola-jazdy.pl oraz na naszych kanałach Facebook i Youtube.