Dyplomata uderzył swoim autem w sygnalizator na skrzyżowaniu al. Rzeczpospolitej i Klimczaka w Warszawie. Do zdarzenia doszło wczoraj, 29.05.2019, około godziny 23.40. fot.Policja.pl
Kierujący autem marki Mercedes-Benz na dyplomatycznych tablicach rejestracyjnych uderzył w sygnalizator. Chwilę potem do dyplomaty podbiegli świadkowie, aby sprawdzić czy coś mu się stało. Kiedy zbliżyli się do kierowcy okazało się, że ten po prostu zasnął. Czuć było od niego woń alkoholu dlatego świadkowie natychmiast wezwali na miejsce policję.

Kiedy patrol funkcjonariuszy przybył na miejsce i chciał przebadać dyplomatę na zwartość krwi w organizmie, ten odmówił wykonania czynności zasłaniając się swoim immunitetem.

  • Po sieci krążą już nieoficjalne informacje o tym, że kierowca to pracownik ambasady Arabii Saudyjskiej. Wobec dyplomaty wszczęto czynności odnośnie stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Albin Sieczkowski, bloger motoryzacyjny
Krzysztof Ledzion felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0