Zastępcą szefa Gorzowskiego Stowarzyszenia Wykładowców i Instruktorów Szkolenia Kierowców został Janusz Badura. Funkcję sekretarza objął Krzysztof Witczak, skarbnika - Jacek Pomorski, przewodniczącego komisji rewizyjnej - Rafał Nowosielski.

Walne zgromadzenie członków stowarzyszenia odbyło się 29 maja. Jego członkowie zdecydowali się m.in. wydłużyć kadencję władz z dwóch do czterech lat oraz zwiększyć liczbę członków zarządu (z czterech do pięciu). Nową osobą powołaną na to stanowisko został Ryszard Perwel.


Podczas spotkania uchwalono także program działania na przyszłą kadencję. Jednym z najważniejszych przedsięwzięć jest przygotowanie do obchodów XX-lecia stowarzyszenia. Impreza odbędzie się we wrześniu 2014 r.


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0