Wakacyjny numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Zapoznaj się z zawartością najnowszego numeru miesięcznika „Szkoła Jazdy” nr 7-8/2012 (79-80).

W wakacyjnym numerze:

Jak widzimy motocyklistów?

Sezon motocyklowy w pełni. W wielu regionach Polski trwają różnego rodzaju imprezy motocyklowe. Czy zmienią one stereotypy dotyczące fanów dwóch kółek?

Jak walczyć z nieuczciwą konkurencją?

Nieprzejrzysta polityka cenowa, którą stosują niektóre OSK w Polsce, odbija się zarówno na klientach szkół jazdy, jak i całej branży – alarmuje KIEROWCA.PL. Stowarzyszenie przygotowuje akcję „Rzetelna cena”, która ma promować ośrodki uczciwie i sumiennie wykonujące swoje obowiązki.

E-learningowy ból głowy

Wojciech Szemetyłło i Dariusz Gil – branżowcy ze Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców w Warszawie piszą o plusach i minusach e-learningu.

Branża naciska, resort milczy

Już po raz czwarty największe organizacje branżowe piszą do ministerstwa z prośbą o przyjrzenie się zapisom ustawy o kierujących oraz projektów rozporządzeń. Tym razem wniosek trafił do sekretarza stanu w MTBiG Tadeusza Jarmuziewicza.

OSK z systemem czy bez?

Pomimo że w projekcie rozporządzenia z 27 maja zrezygnowano z nakładania na OSK obowiązku posiadania systemu teleinformatycznego, to w wielu innych przepisach projektu jest nadal o nim mowa.

Problematyczny CEPiK

Termin wprowadzenia nowych egzaminów na prawo jazdy może zostać znowu przesunięty. MSW prawdopodobnie nie zdąży dostosować systemów informatycznych do nowych rozwiązań wynikających z ustawy o kierujących – poinformował „Dziennik Gazeta Prawna”. Nowe przepisy wymagają zmian w CEPiK-u, ewidencji, która ciągle nie działa sprawnie, a pochłonęła prawie 1 mld zł.

Bez gotówki do bramki

Od 12 czerwca zaczął działać elektroniczny system poboru opłat viaAUTO przeznaczony dla kierowców samochodów osobowych podróżujących odcinkami A2 Konin – Stryków i A4 Bielany Wrocławskie – Sośnica.

ITD do likwidacji?

Od 1 stycznia zliwidowanych zostanie 16 wojewódzkich inspektoratów transportu drogowego – takie rozwiązanie zakłada nowy projekt zmiany ustawy o transporcie drogowym.

Kursy ADR po nowemu. Ciągle pod górkę

31 maja ukazało się w Dzienniku Ustaw długo oczekiwane rozporządzenie ministra transportu budownictwa i gospodarki morskiej w sprawie prowadzenia kursów z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych – pisze Norbert Świderek.

Podnieś swoje kompetencje

Od lipca szkoleniowcy mogą uczestniczyć w kursach i szkoleniach prowadzonych przez Centrum Doskonalenia Kompetencji Stowarzyszenia KIEROWCA.PL.

Ponadto wiele innych ciekawych tematów, tradycyjnie stałe rubryki (m.in Jagna Marczułajtis-Walczak w  „Jeżdzie z gwiazdą”), felieton Janusza Ujmy oraz dodatek specjalny – informator KIEROWCA.PL.

3 komentarze do “Wakacyjny numer „Szkoły Jazdy” już w sprzedaży!”

  1. Pingback: https://nchc.org/nutrition/weight-management/phenq-reviews/

  2. Pingback: สล็อตวอเลท

  3. Pingback: เพิ่มติดตาม

Dodaj komentarz