W dniach 14-15.04.2012 roku w „Hotelu 500” w Tarnowie Podgórnym k. Poznania odbędzie kolejna konferencja dedykowana dla branży szkoleniowej kandydatów na kierowców i kierowców zawodowych.

Na konferencję zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury, Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, Związku Powiatów Polskich, wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego, Urzędów Wojewódzkich, Starostw Powiatowych, Instytutu Transportu Samochodowego, Inspekcji Transportu Drogowego, a także przedstawiciele Parlamentu, będący członkami Komisji Infrastruktury.


Szczegółowy program Konferencji wraz z listą prelegentów oraz warunkami uczestnictwa, znajdziecie Państwo w załączonej agendzie spotkania.


W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę o kontakt pod numerem telefonu 091 441 89 60.


red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0