Wersje demonstracyjne (tzw. demo) Vademecum Wykładowcy Professional kategorii A, B oraz C i D na DVD można obejrzeć w popularnym serwisie YouTube.

Demo to kilkuminutowe prezentacje programów do szkolenia kursantów przeznaczone dla wykładowców. Dzięki niemu zajęcia są ciekawsze i uporządkowane, a wykładowca ma dostęp do wszystkich materiałów niezbędnych w przygotowaniu kolejnych lekcji. Wykłady mogą być prowadzone przy użyciu odtwarzacza DVD lub komputera. Pełne wersje Vademecum Wykładowcy kat. A, B oraz C, D na DVD zawierają ponad tysiąc slajdów i animacji wraz z lektorem do każdego z nich. Wraz z podręcznikami dla kursanta i kursami internetowymi tworzą spójny System Profesjonalnego Szkolenia. Vademecum Wykładowcy Professional można zamówić w internetowym sklepie Wydawnictwa Winfor - www.sklep.winfor.pl.


Obejrzyj demo Vademecum Wykładowcy Kat. A


Obejrzyj demo Vademecum Wykładowcy Kat. B


Obejrzyj demo Vademecum Wykładowcy Kat. C, D


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0