Vademecum na YouTube

Wersje demonstracyjne (tzw. demo) Vademecum Wykładowcy Professional kategorii A, B oraz C i D na DVD można obejrzeć w popularnym serwisie YouTube.

Demo to kilkuminutowe prezentacje programów do szkolenia kursantów przeznaczone dla wykładowców. Dzięki niemu zajęcia są ciekawsze i uporządkowane, a wykładowca ma dostęp do wszystkich materiałów niezbędnych w przygotowaniu kolejnych lekcji. Wykłady mogą być prowadzone przy użyciu odtwarzacza DVD lub komputera. Pełne wersje Vademecum Wykładowcy kat. A, B oraz C, D na DVD zawierają ponad tysiąc slajdów i animacji wraz z lektorem do każdego z nich. Wraz z podręcznikami dla kursanta i kursami internetowymi tworzą spójny System Profesjonalnego Szkolenia. Vademecum Wykładowcy Professional można zamówić w internetowym sklepie Wydawnictwa Winfor – www.sklep.winfor.pl.

Obejrzyj demo Vademecum Wykładowcy Kat. A

Obejrzyj demo Vademecum Wykładowcy Kat. B

Obejrzyj demo Vademecum Wykładowcy Kat. C, D

 

Dodaj komentarz