Uwaga: praca dla instruktora

Giełda pracy

Szukasz pracy jako instruktor? A może chcesz zatrudnić instruktora? Właśnie ruszyła giełda pracy na forum portalu szkola-jazdy.pl.

Specjalnie dla szkoleniowców postanowiliśmy stworzyć na forum szkola-jazdy.pl dział poświęcony poszukiwaniu pracy. To tutaj można wymieniać się informacjami o wolnych etatach i chęci podjęcia pracy w zawodzie instruktora. Na forum można również dyskutować o ważnych tematach, którymi obecnie żyje środowisko. A jak wszyscy wiemy, dzieje się wiele. Forum przeznaczone jest zarówno dla właścicieli ośrodków szkolenia kierowców, jak i instruktorów. Od początku jego istnienia liczymy na szczególne zainteresowanie osób, które na co dzień aktywnie działają w branży, czyli członków stowarzyszeń ośrodków szkolenia kierowców i ich prezesów. Mamy nadzieję, że powstanie forum zmobilizuje osoby, które mają ciekawe pomysły i wiele do powiedzenia, ale brakuje im odwagi lub chęci, by podzielić się swoimi przemyśleniami.

Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą w internecie. Dyskusje odbywają się w działach tematycznych, w których użytkownicy zakładają wątki, składające się z różnych wiadomości, zwanych też postami. Forum „Szkoły Jazdy” jest wielotematyczne. W dziale „Szkoła Jazdy” można zgłaszać uwagi dotyczące serwisu dev.szkola-jazdy.pl oraz podyskutować o aktualnym numerze miesięcznika. W dziale „Szkolenia” znajdą się tematy dotyczące pojazdów egzaminacyjnych, przepisów oraz sytuacji na drodze. Kolejny dział to „Fora regionalne”. Znajdują się tu poddziały dla wszystkich 20 stowarzyszeń OSK działających w Polsce. Do tej puli dołączyliśmy ostatnio wspomniany wyżej dział „Giełda pracy”. Mamy nadzieję, że sprosta on oczekiwaniom czytelników.

Jak zostać forumowiczem? Nie jest to trudne. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę dev.szkola-jazdy.pl/forum i zarejestrować się. W tym celu należy wybrać nazwę użytkownika (którą będziemy się posługiwać) oraz hasło do swojego konta. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie założenia konta. Forumowicz (po zalogowaniu) może bez ograniczeń brać udział w dyskusjach oraz rozpoczynać nowe wątki tematyczne.

Przejdź do forum szkola-jazdy.pl (Tutaj)

red

 

 

2 komentarze do “Uwaga: praca dla instruktora”

  1. Pingback: รับทำ SEO สายขาว

  2. Pingback: Angthong National Marine Park

Dodaj komentarz