Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL zbiera w Szczecinie podpisy pod listem do posłów w sprawie zmian w Ustawie o kierujących.

Wszyscy chętni do złożenie podpisów pod petycją w sprawie zmian niekorzystnych dla branży zapisów w Ustawie o kierujących mogą to zrobić od dziś (1 marca 2011) w siedzibie wydawnictwa Winfor w Szczecnie przy ul. Wojska Polskiego 184 (sklep na parterze).


Petycja wraz z podpisami oraz ekspertyzą prof. Andrzeja Bałabana i projektem zmian w ustawie (patrz: załącznik) przekazane zostaną posłom z regionu. Przekonani do naszych argumentów posłowie zostaną zaproszeni na wspólne spotkanie, które odbędzie się w marcu w Warszawie.


Jednocześnie KIEROWCA.PL przekaże list w sprawie zmian w ustawie do Rzecznika Praw Obywatelskich Ireny Lipowicz (w załączniku: List do RPO).


Liczymy na Wasze wsparcie! To ostatnia szansa na przeforsowanie korzystnych dla branży zapisów.


Maciej Matuszak - Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL, koordynator działań


Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: [email protected] lub telefonicznie 91 487 83 32


 


 Wszelkie materiały w załączniku:

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0